menu Főoldal
HírekSporthírek

Csúfos vereséget szenvedett a Gyergyói HK

Régió Rádió | 2020-10-12

Megérdemelt, de súlyos vereséget szenvedett a Gyergyói Hoki Klub csapata a MAC HKB Újbuda vendégeként. Még a becsületgól sem jött össze, de igazából nem is látszott, hogy mindent megtett volna érte a GYHK.

A meccs úgy kezdődött, hogy a gyergyóiak saját harmadukban adtak el egy korongot és meg is szerezte a vezetést a MAC. Az első harmad végén 3–0 állt az eredményjelzőn, a másodikban még egyet hozzátettek a házigazdák, a harmadikban pedig kiütésessé tették a különbséget, 7–0 lett a vége.

Ezek után nagy változtatásokra van szükség a klubnál, mert sokkal többet érdemelnének a szurkolók, akik még 5, 6 kapott gól után is hangosan biztatták a gyergyói csapatot. A Gyergyói Hoki Klub kedden 19 órától Újpesten játszik újabb mérkőzést.

Írta: Régió Rádió