menu Főoldal
HírekSporthírek

Fergeteges meccset játszott a Gyergyói Hoki Klub

Régió Rádió | 2020-12-14

Remek meccset játszott a Gyergyói Hoki Klub és a MAC HKB Újbuda, olyan szintű jégkorong zajlott a gyergyószentmiklósi csarnokban, amilyent az Erste Liga szinten ritkán lehet látni. A meccs 1–1-es rendes játékidő után szétlövésben dőlt el.

A találkozót a GYHK kezdte jobban, többször is közel állt a gólszerzéshez, de találatot az ellenfél ért el. Aztán közel 50 percig nem változott az állás. Végül kiállítást kapott a MAC. Szilassy Zoltán lehozta a kapusát és 6 a 4 ellen támadott a piros-fehér együttes. Megérte kockáztatni, 55 másodperccel a dudaszó előtt szerzett találatot a GYHK. A hosszabbítás nem hozott újabb fordulatot, a szétlövés pedig a vendégeknek sikerült jobban.

Elvitt két pontot a MAC, de a gyergyói HK-nak sincs oka az elkeseredésre, az edzőváltás óta hatalmasat fejlődött a csapat.

Írta: Régió Rádió