Lemondott Székelyudvarhely alpolgármestere és városmenedzsere

Régió Rádió | 2022-05-06

Lemondott Székelyudvarhely alpolgármestere és városmenedzsere

Május 5-én hivatalosan iktatta lemondását Pálfi Kinga, Székelyudvarhely alpolgármestere és Albert Sándor városmenedzser. Albert Sándor városmenedzseri feladatainak megsokasodásával és hatáskörén kívüli feladatok ellátásnak köteleségével, illetve a konfliktusokkal teli munka nehézségeivel indokolta lemondását, elmondása szerint elfogyott emberileg. A részletekről Albert Sándor beszél.

Pálfi Kinga alpolgármester szerint folyamatosan belső harcot kellett vívnia a hivatalban, főként a polgármesterrel, aki ellenségként tekintett rá az utóbbi időben. Pálfi elmondása szerint nem akar kivont véres karddal harcolni nap mint nap az igazáért. Pálfi Kinga lemondásának indokait hallják.

A jövőben Pálfi Kinga tanácsosként folytatja, Albert Sándornak pedig megszűnik munkaviszonya a polgármesteri hivatallal.

Kapcsolódó cikkek

Mi itthon nyaralunk!

Mi itthon nyaralunk!

A székelyudvarhelyi „Mi itthon nyaralunk” program létrejöttét a vírus állapot által kialakult gazdasági helyzet eredményezte. A projekt célja az udvarhelyszéki lehetőségek népszerűsítése, a családok itthon...

Bővebben
Régió Rádió LIVE

A hang, ami összeköt