Dr. Zacher Gábor újra Erdélyben

Régió Rádió | 2019-12-11

Dr. Zacher Gábor újra Erdélyben

Az idei év elején négy városban is egy izgalmas és tanulságos előadást hozott el számunkra Dr. Zacher Gábor magyarországi toxikológus főorvos, aki „Mindennapi függőségeink” címmel tartott teltházas előadásokat.

Az év eleji színvonalas és nagy érdeklődésre szert tett előadás 2020 kora tavaszán megismétlődik, hiszen az eventikum.ro szervezésében ismét Erdélybe látogat a címzetes egyetemi docens. Ezúttal Nagyváradon, Gyergyószentmiklóson, Marosvásárhelyen, Székelyudvarhelyen, Csíkszeredában, Kézdivásárhelyen, Sepsiszentgyörgyön és Kolozsváron találkozhatunk vele. A jövő év is egy izgalmas és sokatmondó előadássorozatot tartogat az érdeklődők számára.

Mi már nagyon várjuk, és nagyon készülünk. További információkkal hamarosan jelentkezünk.

Kapcsolódó cikkek

Erdei iskola képzés

Erdei iskola képzés

Tudj meg többet az erdei iskola képzésről Jelentkezz Te is Ivóban tartott erdei iskola képzésünkre Egyedi alkalom és egy jó közösség vár rád A képzést...

Bővebben
Régió Rádió LIVE

A hang, ami összeköt