Ego Sum és a „Nem érnéd fel”

Régió Rádió | 2020-08-07

Ma este jelenik meg a kézdivásárhelyi Ego Sum zenekar  “Nem érnéd fel” című dala.

A dal „hétköznapi ballábas dolgokról szól, mint amikor belerúgsz a szekrény sarkába, ami azonban poén lehet, ha mosollyal viseled” nyilatkozta a zenekar frontembere, Páll Ákos.

Az Ego Sum egy kézdivásárhelyi zenekar, mely egy marosvásárhelyi panellakás teraszán alakult 2011 nyarán. A kilencvenes évek végi alter-gitárpop zenéjén alapuló hangzásvilágba folyamatosan csempészte be magát az újhullámos blues alapú garázsrock. A zenekar ezt a zenei világot egészíti ki karakán, képszerű, néha pimasz szövegeivel. Az elmúlt évek alatt körbemuzsikálták Erdély kocsmáit, több fesztiválon megfordultak, határon innen és túl.

 

Mi már izgatottan várjuk!

Kapcsolódó cikkek

Régió Rádió LIVE

A hang, ami összeköt