Digitális média szak a BBTE-n

Régió Rádió | 2023-04-28

Digitális média szak a BBTE-n

🎥Vendégünk volt Győrffy Gábor, egyetemi docens, a BBTE tanára. Az újonnan induló „digitális média” szakkal kapcsolatban beszélgettünk.🖥

Ha érdekel a digitális tartalom gyártás és egyetem választás előtt állsz, akkor tarts velünk.

Kapcsolódó cikkek

Régió Rádió LIVE

A hang, ami összeköt