Digitális média szak a BBTE-n
Régió Rádió | 2023-04-28
Vendégünk volt Győrffy Gábor, egyetemi docens, a BBTE tanára. Az újonnan induló „digitális média” szakkal kapcsolatban beszélgettünk.![]()
Ha érdekel a digitális tartalom gyártás és egyetem választás előtt állsz, akkor tarts velünk.