ByeAlex és a Slepp: Itt a legújabb dal

Régió Rádió | 2019-11-06

ByeAlex és a Slepp: Itt a legújabb dal

ByeAlex a tegnap este tette közzé a közösségi oldalán legújabb klipjüket, amely a Lombok nevet kapta.

„Egy számomra nagyon fontos lánynak szerettem volna elmondani ebben a dalban a hibáimat. Sötét lett és depresszív. De készen állok a fejlődésre… Kértétek már tőlem, hogy mélyebb dalokat adjak ismét, mint amilyen anno Az én rózsám is volt… Ennél mélyebbet (most) nem tudok…”– írta az énekes.

A bejegyzésében azt is elárulta, hogy a következő Akváriumos koncertjükre még egy újabb dalt is elvisznek, így hát lesz újdonság bőven az együttestől.

Íme, a legújabb daluk:

https://www.youtube.com/watch?v=TjFjByqQ2jQ

Kapcsolódó cikkek

A Csajod – Az első tartalék

Péntek délután jelent meg A Csajod zenekar Egy vicc!? című, második kislemezének első dala, egy otthoni, mobiltelefonokkal felvett karantén-klippel együtt. A dal címe Az első...

Bővebben
Csák István – Jin-Jang

Csák István – Jin-Jang

A feltörekvő, tehetséges énekes, Csák István egy remek hangulatú dalt hozott el nekünk. A Jin-jang egy ízlésesen hangszerelt, igazi slágergyanús szerzemény, amelyet Te is hallgathatsz,...

Bővebben
Régió Rádió LIVE

A hang, ami összeköt